Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kuba: Szkoda błędów

Sponsorzy

W niedzielnym spotkaniu Orła Łódź z Polonią Piła Kuba zasygnalizował, że na swoim domowym torze będzie trudny do pokonania. Występ w ogólnym rozrachunku wypadł jednak średnio, bo mimo trzech wygranych biegów, w pozostałych dwóch nie powiększał swojego dorobku.

Jeśli chodzi o mój występ to żałuję błędów, jakie popełniłem. W piątym biegu przeszarżowałem. Wjechałem w miejsce, gdzie po polaniu zostało dużo wody i upadłem. Szkoda, bo jechałem drugi a mogłem nawet dojechać pierwszy. W piętnastym wyścigu źle się ustawiłem na starcie, rywale zajechali mi drogę i nic już nie mogłem zrobić – tłumaczy Kuba.

Czteropunktowe zwycięstwo to słaba zaliczka w kontekście rewanżu i punktu bonusowego. Z pewnością łódzcy kibice i działacze liczyli na bardziej pokaźny triumf – Na pewno cieszy wygrana. Szkoda, że tak małą przewagą. Jako drużyna musimy jeszcze trochę nadrobić. Ja też, bo czuję się szybki od początku sezonu, jedynie muszę wyeliminować pewne błędy. Teraz solidnie przygotowujemy się do meczu w Częstochowie, bo mamy duży potencjał i jeśli go wykorzystamy to możemy osiągać naprawdę fajne rezultaty – mówi.

W najbliższą niedzielę łodzianie wybiorą się do jaskini lwa, a właściwie Lwów. W wyjazdowym meczu zmierzą się z uznawanym przez wielu za faworyta rozgrywek Eko-Dir WłókniarzemWe wtorek pojadę gościnnie w Tarnowie przeciw Betard Sparcie Wrocław, ponadto trener planuje zorganizować treningi dla całej drużyny w kontekście meczu w Częstochowie – zdradza Kuba.

Dodano: 4 kwietnia 2016

Kluby w sezonie 2024

ROW Rybnik AK Slany AK Slany MC Nordstern Stralsund

Ostatnie zawody

18.06.2024
Bauhaus-Ligan
Rospiggarna Hallstavik vs. Kumla Indianerna
(Hallstavik)
(3,3,0,1*) 7+1

Następne zawody

19.06.2024
Mistrzostwa Czech Par
Finał
(Slaný)

Patronat medialny