Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kuba: Jestem zły z powodu kontuzji

Sponsorzy

Kolanko Transport Nice PolskaBudPol ARKANGrupa SteinhofPepegi Albók To Petendo Ogrody AuroraNesta Zdrowy Projekt NZOZ Geronimo Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha

Wygrana Orła i kolejny dobry występ na torze w Daugavpils to niewątpliwie powody do zadowolenia. Niestety, ostatni wyścig dnia dla Kuby zakończył się złamaniem kości łódeczkowatej, który wykluczy go na jakiś czas ze startów.

Przede wszystkim bardzo cieszymy się z wygranej na trudnym terenie w Daugavpils. To była podstawa. Ze swojego występu jestem średnio zadowolony, a szczegółowo mówiąc ogólnie było dobrze, jednak nie ustrzegłem się dwóch błędów, które mnie kosztowały punkty oraz kontuzję, wykluczającą mnie na jakiś czas z jazdy. Oby jak najkrótszy. Jestem z tego powodu zły – zdradza.

Nie da się pominąć przykrych wątków, którymi żużlowe środowisko żyło przez ostatnie dwa tygodnie. Na Kubie tragedia jaka wynikła z upadku w Rybniku odcisnęła duże piętno. – Przed meczem byłem pełen obaw o swój występ, bo dość mocno przeżyłem wydarzenia związane z ś.p. Krystianem Rempałą. Żyję z tą rodziną w częstym kontakcie i miało to na mnie duży wpływ. Potrafiłem się jednak skoncentrować i skutecznie jeździć. Dalej jednak nie potrafię pogodzić się z tym co się stało. Nie będę oryginalny, gdy powiem, że dedykuję ten mecz Krystianowi. Dla mnie to sprawa bardzo osobista – przyznaje.

We wtorek Kuba przejdzie kolejne konsultacje lekarskie, które być może dadzą odpowiedź ile zajmie leczenie urazu.

Dodano: 6 czerwca 2016

Kluby w sezonie 2024

ROW Rybnik AK Slany AK Slany

Ostatnie zawody

23.10.2023
Turniej towarzyski
VI Memoriał Krystiana Rempały
(Tarnów)
(2,3,3,3,3) 14

Następne zawody

24.03.2024
Sparing
Innpro ROW Rybnik vs. Włókniarz Częstochowa
(Rybnik)

Patronat medialny