Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kuba: Na tym kończę ten sezon

Sponsorzy

ARKAN

Jak już wcześniej informowaliśmy, nieco pechowy występ w Mureck był dla Kuby ostatnim w tym sezonie. Obie weekendowe imprezy, w których wystąpił dały mu dobre nastawienie przed kolejnym sezonem. Chwali także organizację tych zawodów.

W ubiegłym sezonie po dziewięciu latach na świętochłowicką Skałkę powrócił profesjonalny żużel, a tamtejsi działacze zasadą małych kroków szykują podwaliny pod ligową drużynę. Jednym z takich ruchów była organizacja meczu pomiędzy zespołami KiM Group i Eko-Dir. – W Świętochłowicach jechałem pierwszy raz i czułem się super. Tor był świetnie przygotowany. Zawody towarzystkie zorganizowane jak ligowe. Dziękuje Krzysztofowi Gaweł z firmy KiM Group za zaproszenie – komentuje.

Już niemal tradycyjnie, gdy tylko na to pozwala czas, Kuba skorzystał z zaproszenia od organizatorów z Mureck, gdzie wystąpił w 11. Josef „Bubi” Bössner Memorial. Po wygraniu rundy zasadniczej, w finale został wykluczony za spowodowanie upadku. – Zawsze lubię tu przyjeżdżać. Tor był bardzo fajny do jazdy. Szkoda, że tak skończył się finał. Szczepiliśmy się z Marcelem i dość mocno uderzyliśmy o tor. Ja na szczęście wyszedłem z tego bez szwanku, gorzej z Marcelem – przyznaje.

Oba występy można uznać za udane i udać się na zimową przerwę, która oczywiście nie będzie lenistwem – Na tym kończę ten sezon. Te dwa ostatnie występy dały mi dużego „kopa” i optymizmu na zimę, bo wyniki były super i świetnie czułem się na motocyklu. Zabieram się teraz za przygotowanie sprzętu do następnego sezonu. Przyjdzie też czas na jakiś odpoczynek – kończy.

Dodano: 18 października 2016

Kluby

WYBRZEŻE GDAŃSK AK SLANÝ PIRATERNA MOTALA

Ostatnie zawody

15.06.2021
Bauhaus Ligan
Indianerna - Piraterna
(3,1*,2,0,3,1*) 10+2

Następne zawody

20.06.2021
eWinner 1 Liga
Gdańsk - Krosno

Patronat medialny