Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kuba nadal Jaskółką!

Sponsorzy

BudPol ReDrog ReDrog ReDrog Grupa Steinhof ARKAN Grupa Steinhof Albók To Petendo Ogrody Aurora Monterm Zdrowy Projekt NZOZ Geronimo

Niezwykle miło nam poinformować o tym, iż Kuba doszedł do porozumienia z włodarzami Grupa Azoty Unii Tarnów i w sezonie 2018 nadal będzie reprezentował barwy klubu spod znaku „Jaskółek”. Do podpisania umowy dojdzie w regulaminowym terminie czyli w pierwszej połowie listopada.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie Jakub Jamróg wystąpił w dwunastu spotkaniach w Nice 1. Lidze Żużlowej, wyjeżdżając na tor 55-krotnie. Szesnaście razy mijał linię mety na pierwszej pozycji, tylko sześciokrotnie nie zdobywał punktów. Na torze uzyskał 104 „oczka” oraz 16 bonusów, co dało mu dziesiąte miejsce w ligowych statystykach (2,182) na 56 sklasyfikowanych zawodników.

Dodano: 18 października 2017

Kluby w sezonie 2025

Wilki KrosnoAK SlanyEskilstuna Smederna

Ostatnie zawody

13.04.2025
Metalkas 2. Ekstraliga
Moonfin Malesa Ostrów vs. Cellfast Wilki Krosno
(Ostrów Wielkopolski)
(0,1*,2,0) 3+1

Następne zawody

15.04.2025
IMP
Eliminacje
(Rzeszów)

Patronat medialny