Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Sześć punktów w Motali

Sponsorzy

Kolanko Transport Nice PolskaBudPol ARKANGrupa SteinhofPepegi Albók To Petendo Ogrody AuroraNesta Zdrowy Projekt NZOZ Geronimo Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha

Druga runda Speedway Diamond Cup w szwedzkiej Motali zakończyła się dla Jakuba Jamroga z sześcioma punktami w rundzie zasadniczej. To dało tarnowianinowi dodatkowy start w finale „C”, w którym to Kuba do mety dojechał na trzecim miejscu.

W efekcie Jakub zajął w drugiej rundzie „Diamentów” zajął ostatecznie jedenaste miejsce. W klasyfikacji generalnej zawodnik Grupa Azoty Unii sklasyfikowany jest na dziesiątym miejscu z 53 punktami.

Klasyfikacja zawodów:
1. Greg Hancock (USA) – (2,3,2,3,3) 13+1 miejsce w finale „A”
2. Niels K. Iversen (Dania) – (3,3,0,3,3) 12+2 miejsce w finale „A”
3. Linus Sundstroem (Szwecja) – (3,3,3,3,2) 14+3 miejsce w finale „A”
4. Andreas Lyager (Dania) – (1,1,2,3,3) 10+4 miejsce w finale „A”
5. Jonas Davidsson (Szwecja) – (0,1,3,2,2) 8+1 miejsce w finale „B”
6. Kim Nilsson (Szwecja) – (3,0,1,1,3) 8+2 miejsce w finale „B”
7. Oliver Berntzon (Szwecja) – (1,3,1,1,2) 8+3 miejsce w finale „B”
8. Tomasz Gapiński (Polska) – (2,1,3,2,0) 8+4 miejsce w finale „B”
9. David Bellego (Francja) – (2,2,0,2,1) 7+1 miejsce w finale „C”
10. Krystian Pieszczek (Polska) – (0,2,3,1,1) 7+2 miejsce w finale „C”
11. Jakub Jamróg (Polska) – (1,2,2,0,1) 6+3 miejsce w finale „C”
12. Anton Karlsson (Szwecja) – (3,0,2,0,2) 7+4 miejsce w finale „C”
13. Ludvig Lindgren (Szwecja) – (1,0,1,2,0) 4+1 miejsce w finale „D”
14. Wadim Tarasienko (Rosja) – (0,2,1,1,1) 5+2 miejsce w finale „D”
15. Edward Mazur (Polska) – (2,1,0,0,0) 3+ns w finale „D”
16. Johan Jensen (Szwecja) – (0,0,0,W,-) 0+ns w finale „D”

Bieg po biegu:
2. Karlsson, Mazur, Jamróg, Jensen
7. Sundstroem, Jamróg, Lyager, Nilsson
12. Pieszczek, Jamróg, Tarasienko, Bellego
13. Hancock, Lindgren, Berntzon, Jamróg
18. Iversen, Davidsson, Jamróg, Gapiński
22. [Finał C] Bellego, Pieszczek, Jamróg, Karlsson

wyniki za: svemo.se

Dodano: 29 września 2018

Kluby w sezonie 2024

ROW Rybnik AK Slany AK Slany

Ostatnie zawody

23.10.2023
Turniej towarzyski
VI Memoriał Krystiana Rempały
(Tarnów)
(2,3,3,3,3) 14

Następne zawody

24.03.2024
Sparing
Innpro ROW Rybnik vs. Włókniarz Częstochowa
(Rybnik)

Patronat medialny