Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Ósme miejsce w Zlatej Prilbie

Sponsorzy

Kolanko Transport Nice PolskaBudPol ARKANGrupa SteinhofPepegi Albók To Petendo Ogrody AuroraNesta Zdrowy Projekt NZOZ Geronimo Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha

W niedzielę na torze w Pardubicach odbył się 73 turniej Zlata Prilba, którą wygrał Patryk Dudek. Kuba przyjechał drugi do mety w małym finale, co dało ósme miejsce.

I. Grupa eliminacji:
1. Bartosz Smektała 10 (3,5,5)
2. Tero Aarnio 7 (2,3,4)
3. Nicolas Felipe Covatti 7 (D,4,3)

4. Sebastian Kössler 6 (5 ,1,1)
5. Norbert Magosi 6 (4,2,w)
6. Ondrej Smetana 3 (1,D, 2)

II. Grupa eliminacji:
1. Francis Gusts 10 (2,5,5)
2. Kevin Wölbert 8 (5,2,3)
3. Lasse Bjerre 8 (3,4,4)

4. Daniel Klíma 7 (4,3,1)
5. Leon Flint 3 (0,1,2)
6. Nicolas Vicentin 1 (1,0,0)

III. Grupa eliminacji:
1. Timo Lahti 10 (3,5,5)
2. Paco Castagna 8 (5,2,3)
3. Chris Harris 8 (4,4,1)

4. Josef Franc 6 (2,1,4)
5. Lukas Fienhage 3 (0,3,D)
6. Steven Goret 3 (1,D,2)

IV. Grupa eliminacji:
1. Jack Holder 10 (5,5,-)
2. Luke Becker 8 (2,3,5)
3. Jakub Jamróg 8 (4,4,3)

4. Denis Štojs 7 (3,1,4)
5. Max Dilger 4 (1,2,2)
6. Martin Malek 1 (0,0,1)

I. grupa ćwierćfinałowa:
1. Jason Doyle 9 (5,4,3)
2. Matej Žagar 9 (4,5,-)
3. Bartosz Smektała 8 (3,2,5)

4. Rune Holta 6 (2,U,4)
5. Kevin Wölbert 5 (1,3,2)
6. Chris Harris 2 (U,1,1)

II. grupa ćwierćfinałowa:
1. Jack Holder 10 (5,5,-)
2. Adam Ellis 8 (0,3,5)
3. Lasse Bjerre 8 (2,4,4)

4. Hynek Štichauer 7 (4,2,3)
5. Tero Aarnio 5 (3,1,2)
6. Brady Kurtz 0 (T, W -)

III. grupa ćwierćfinałowa:
1. Timo Lahti 10 (5,4,5)
2. Max Fricke 8 (3,5,-)
3. Luke Becker 8 (4,3,4)

4. Nicolas Felipe Covatti 5 (2,0,3)
5. Petr Chlupáč 3 (0,1,2)
6. Anders Thomsen 3 (1,2,-)

IV. grupa ćwierćfinałowa:
1. Patryk Dudek 10 (5,5,-)
2. Chris Holder 7 (4,3,3)
3. Jakub Jamróg 7 (3,4,2)

4. Francis Gusts 6 (1,1,5)
5. Paco Castagna 6 (2,2,4)
6. Niels Kristian Iversen 0 (w,-,-)

I. grupa półfinałowa:
1. Patryk Dudek 10 (1,5,5)
2. Jason Doyle 9 (5,3,4)
3. Max Fricke 8 (4,4,3)

4. Jakub Jamróg 5 (3,2,2)
5. Bartosz Smektała 2 (2,0,D)
6. Adam Ellis 2 (0,1,1)

II. grupa półfinałowa:
1. Timo Lahti 9 (3,5,4)
2. Luke Becker 9 (5,4,-)
3. Jack Holder 8 (2,3,5)

4. Matej Žagar 7 (4,2,3)
5. Lasse Bjerre 3 (0,1,2)
6. Chris Holder 1 (1,D, -)

Mały finał:
Smektala, Jamróg, Bjerre, Ellis, Žagar, Ch. Holder (ns)

Wielki finał:
Dudek, Doyle, Lahti, J. Holder, Fricke, Becker

Dodano: 4 października 2021

Kluby w sezonie 2024

ROW Rybnik AK Slany

Ostatnie zawody

23.10.2023
Turniej towarzyski
VI Memoriał Krystiana Rempały
(Tarnów)
(2,3,3,3,3) 14

Następne zawody

24.03.2024
Sparing
Innpro ROW Rybnik vs. Włókniarz Częstochowa
(Rybnik)

Patronat medialny