Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kuba w finałach Indywidualnych Mistrzostw Polski

Sponsorzy

ARKAN

W środę na torze im. Zbigniewa PodleckiegoGdańsku rozegrano półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Kuba na swoim domowym obiekcie wywalczył dziewięć punktów, co pozwoliło mu znaleźć się nad kreską premiowaną awansem do finałów IMP!

Wyniki:
1. Kacper Woryna (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 12 (3,3,3,3,0)
2. Bartosz Smektała (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 11 (3,3,3,w,2)
3. Przemysław Pawlicki (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 11 (2,2,1,3,3)
4. Krzysztof Kasprzak (ZOOleszcz GKM Grudziądz) – 11 (1,2,3,2,3)
5. Tobiasz Musielak (Cellfast Wilki Krosno) – 10 (3,1,3,1,2)
6. Jarosław Hampel (Motor Lublin) – 9 (1,3,0,2,3)
7. Jakub Jamróg (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 9 (1,3,1,3,1)
8. Grzegorz Zengota (ROW Rybnik) – 9 (0,2,2,3,2)
9. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) – 8+3 (2,1,2,0,3)
10. Krzysztof Buczkowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 8+2 (2,0,2,2,2)
11. Mateusz Szczepaniak (Cellfast Wilki Krosno) – 6 (2,0,1,2,1)
12. Rafał Karczmarz (Cellfast Wilki Krosno) – 4 (3,1,0,0,d)
13. Marcin Nowak (Orzeł Łódź) – 4 (0,2,0,1,1)
14. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 4 (1,t,2,w,1)
15. Ernest Koza (Aforti Start Gniezno) – 3 (0,1,1,1,0)
16. Gleb Czugunow (Betard Sparta Wrocław) – 0 (d,0,w,d,0)
17. Wiktor Jasiński (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 0 (0)
18. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 0 (0)

Bieg po biegu:
4. (65,03) Woryna, Cierniak, Jamróg, Czugunow (d4)
7. (64,72) Jamróg, Zengota, Musielak, Szczepaniak
10. (63,94) Kasprzak, Pi.Pawlicki, Jamróg, Hampel
16. (65,00) Jamróg, Buczkowski, Nowak, Karczmarz
17. (65,10) Pr.Pawlicki, Smektała, Jamróg, Koza

wyniki za: WP SportoweFakty

Dodano: 25 maja 2022

Kluby

WYBRZEŻE GDAŃSK PIRATERNA MOTALA AK SLANY

Ostatnie zawody

19.06.2022
eWinner 1. Liga
Zdunek Wybrzeże vs. Trans MF Landshut
(Gdańsk)
(3,3,w,3,u) 9

Następne zawody

04.07.2022
eWinner 1. Liga
Aforti Start vs. Zdunek Wybrzeże
(Gniezno)

Patronat medialny