Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kuba opuszcza Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Sponsorzy

ARKAN

Po dwóch sezonach kończy się współpraca pomiędzy Jakubem JamrogiemZdunek Wybrzeżem Gdańsk. Tarnowianin postanowił wraz z tegorocznym okienkiem transferowym zmienić pracodawcę, o którym poinformuje w najbliższych dniach.

Kuba przez dwa sezony występów w barwach klubu znad morza wystartował w 32 spotkaniach, w których był desygnowany do 142 wyścigów. W nich udało mu się wywalczyć 251 punktów oraz 21 bonusów, co daje w sumie średnią 1,91 punktu na bieg oraz 8,5 punktu na mecz.

Drodzy Kibice i Sponsorzy
Zapewne nie będzie dla Was zaskoczeniem to, co chcę Wam przekazać. W przyszłym sezonie nie będę już reprezentował barw Wybrzeża Gdańsk.

Wielkie podziękowania dla was – drodzy kibice oraz sponsorzy. Był to dla mnie zaszczyt! I mówię to naprawdę serio, bo Wybrzeże Gdańsk, to nie tylko obecni ludzie i klub… Wybrzeże Gdańsk to wasz honor i duma, to tradycja i historia bogata w wielkie legendy polskiego i światowego żużla.

Każdorazowe przejście w tunelu przy stadionie, w którym namalowane są wspomniane legendy, jako zawodnik Wybrzeża Gdańsk było dla mnie wyjątkowe. Doskonale wiecie, że Gdańsk i nasze polskie morze bałtyckie to miejsce szczególne dla mnie i mojej rodziny. Na pewno nadal będzie mnie można tam często spotkać. Połączenie mojej sympatii do morza oraz pracy, jako zawodnik było połączeniem wręcz idealnym, dlatego niestraszne były mi 7 godzinne podróże.

Cieszę się, że miałem okazję zapisać się na waszych kartach historii.

Jesteście bardzo wymagającymi kibicami. I dobrze! Po drugie nie dziwię się! Żyjecie w pięknym, do tego jednym z najbogatszych miast w Polsce, macie prawo wymagać by sport był na poziomie współmiernym z pozycją miasta w kraju!

Pamiętajcie – Gdańsk zawsze był i będzie miał specjalne miejsce w moim sercu mimo wszystko!

Szczególne podziękowania dla:
Moich gdańskich sponsorów
– Adama z „Kolanko Transport”
– Wojtka z „ Percuro Stomatologia”
– Pana Tomasza z „Instal- Klim”
– Piotrka z petendo.pl
– Mateusza z „Grupa Smoleń”

Pracowników klubu (byłych i obecnych): Pana Mirosława Berlińskiego, Eryka Jóźwiaka, Rafała Szumowskiego, Ady, Magdaleny Kochalskiej, Jarka Hulko, Burmistrza i Majsterka Fede.

Jesteście mega pozytywnymi ludźmi, którzy kochają gdański żużel i mimo przeciwności z dumą tworzycie ten klub! Osobne podziękowania dla pana Tadeusza Zdunka za realizację kontraktu w 2021 roku oraz pomoc w zakupie busa.

Kończąc, życzę wam wszystkiego dobrego, samych pozytywnych emocji na stadionach oraz żeby klub otrzymał licencję na przyszły sezon i żebyście mogli dalej tworzyć historię WYBRZEŻA GDAŃSK!

Pamiętajcie prawda zawsze się sama obroni! Do zobaczenia!

Dodano: 2 listopada 2022

Kluby w sezonie 2023

ORZEŁ ŁÓDŹ

Ostatnie zawody

17.09.2022
Turniej towarzyski
V Memoriał Krystiana Rempały
(Tarnów)
(3,1,1,3,2) 10

Następne zawody

2023

Patronat medialny