Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kalendarz

Sponsorzy

ARKAN
Kalendarz

Dzień Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
MARZEC
25 Sparing Grudziądz ZOOleszcz GKM Grudziądz – Zdunek Wybrzeże (0,1,1,D) 2
27 Turniej towarzyski Gdańsk IV Memoriał Henryka Żyto (3,2,D,1*) 6+1
KWIECIEŃ
9 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Cellfast Wilki Krosno (3,3,3,2,0) 11
15 Turniej towarzyski Debreczyn Turniej Wielkanocny (3,3,3,3) 12
17 eWinner 1. Liga Bydgoszcz Abramczyk Polonia – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,1*,1,2,3,3,2) 15+1
19 Extraliga Praga 1. runda (1,2,3,3,d) 9
24 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Aforti Start Gniezno (1,t,2,1,1,2) 7
MAJ
1 eWinner 1. Liga Zielona Góra Stelmet Falubaz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (2,1,2,2,-) 7
3 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Dackarna Målilla (3,1,0,2*,3) 9+1
4 IMP Gdańsk Ćwierćfinał (1,1,3,3,2) 10+3
7 Turniej towarzyski Moorwinkelsdamm Master of Speedway (1,2,d,3,3) 10+1
8 eWinner 1. Liga Landshut Trans MF Landshut Devils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,1,2,2*,2*,2) 12+2
10 Bauhaus-Ligan Västervik Västervik Speedway – Piraterna Motala (1,3,3,2,2,0) 11
12 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Masarna Avesta (3,1,2,1,3) 10
17 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik (3,1,3,1,0) 8
22 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik (0,3,3,3,3) 12
24 Bauhaus-Ligan Eskilstuna Smederna Eskilstuna – Piraterna Motala (1,2,1,0,1*) 5+1
25 IMP Gdańsk Półfinał (1,3,1,3,1) 9
26 Turniej towarzyski Stralsund 33. International OB Pokal (2,0,1,2,1) 6
28 eWinner 1. Liga Łódź Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,0,w,1,1) 5
31 Bauhaus-Ligan Gislaved Lejonen Gislaved – Piraterna Motala (1,0,2*,2,2) 7
CZERWIEC
4 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Orzeł Łódź (3,3,2,3,2*) 13+1
5 Turniej towarzyski Güstrow Pfingstpokal (0,2,3,3,2) 10
16 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Indianerna Kumla (0,2,2,1*,1*,2) 8+2
19 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Trans MF Landshut Devils (3,3,w,3,u) 9
LIPIEC
4 eWinner 1. Liga Gniezno Aforti Start – Zdunek Wybrzeże Gdańsk  
7 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Lejonen Gislaved  
9 IMP Grudziądz 1. finał  
10 eWinner 1. Liga Rybnik ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk  
17 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Abramczyk Polonia Bydgoszcz  
23 eWinner 1. Liga Krosno Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk  
SIERPIEŃ
2 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Smederna Eskilstuna  
6-7 eWinner 1. Liga   Ćwierćfinał (1. mecz)  
9 Bauhaus-Ligan Hallstavik Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala  
10 Extraliga Pardubice 2. runda  
11 Extraliga Liberec 3. runda  
15 IMP tba 2. finał  
16 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Västervik Speedway  
18 Bauhaus-Ligan Avesta Masarna Avesta – Piraterna Motala  
20-21 eWinner 1. Liga   Ćwierćfinał (2. mecz)  
23 Bauhaus-Ligan Målilla Dackarna Målilla – Piraterna Motala  
31 Extraliga Slaný 4. runda  
WRZESIEŃ
2 eWinner 1. Liga   Półfinał (1. mecz)  
4 eWinner 1. Liga   Półfinał (2. mecz)  
5 IMP tba 3. finał  
11 eWinner 1. Liga   Finał / o 3. msc (1. mecz)  
18 eWinner 1. Liga   Finał / o 3. msc (2. mecz)  
PAŹDZIERNIK
         
         

Archiwalne wyniki:
2021 2020 2019 2018 2017

Kluby

WYBRZEŻE GDAŃSK PIRATERNA MOTALA AK SLANY

Ostatnie zawody

19.06.2022
eWinner 1. Liga
Zdunek Wybrzeże vs. Trans MF Landshut
(Gdańsk)
(3,3,w,3,u) 9

Następne zawody

04.07.2022
eWinner 1. Liga
Aforti Start vs. Zdunek Wybrzeże
(Gniezno)

Patronat medialny