Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Sezon 2023

Sponsorzy

ARKAN BudPol ReDrog Grupa SteinhofPepegi Ostręga Albók To Petendo Ogrody AuroraNesta Monterm Zdrowy Projekt NZOZ Geronimo Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha
Sezon 2023

Dzień Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
MARZEC
24 Trening punktowany Rzeszów Texom Stal A vs. Texom Stal B (2*,2,2,2) 8+1
KWIECIEŃ
2 Turniej towarzyski Žarnovica Otwarte IM Słowacji (3,3,1,4,1) 12
8 1. Liga Bydgoszcz Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (1*,3,1,1*,-) 6+2
22 Sparing Leszno Fogo Unia Leszno vs. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (1,0,0,1,2)
23 1. Liga Poznań ebebe PSŻ Poznań vs. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (2,2,3,1,3) 11
26 IMP Rybnik Ćwierćfinał (0,2,0,2,3) 7
30 1. Liga Łódź H. Skrzydlewska Orzeł Łódź vs. Trans MF Landshut Devils (1*,3,1,1*,2*) 8+3
MAJ
1 Turniej towarzyski Poznań Puchar Fundacji PZM (0,2*,3,2,3) 10+1
4 1. Liga Łódź H. Skrzydlewska Orzeł Łódź vs. Zdunek Wybrzeże Gdańsk (1,1,3,1,3) 9
6 1. Liga Ostrów Wlkp. Arged Malesa Ostrów Wlkp. vs. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (3,1,2) 6
20 1. Liga Rybnik ROW Rybnik vs. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (3,1,2,2,0) 8
28 1. Liga Łódź H. Skrzydlewska Orzeł Łódź vs. Enea Falubaz Zielona Góra (w,2,1*,3,2) 8+1
CZERWIEC
7 Extraliga Pardubice 2. runda (2,3,2,3,2) 12
10 1. Liga Łódź H. Skrzydlewska Orzeł Łódź vs. ROW Rybnik (2,2*,2,1,3,2) 12+1
17 Speedway Bundesliga Stralsund MC Stralsund vs. MSC Olching (3,2,3,3,3,3) 17
18 Turniej towarzyski Krško 38. Zlati znak Mestne občine Krško in Pokal Franca Babiča (3,2,3,3,2) 13+3+3
21   Slaný Międzynarodowe Mistrzostwa Czech Par (3*,4,4,4,4,4) 23+1
25 1. Liga Landshut Trans MF Landshut Devils vs. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (2,2*,1,2*,0) 7+2
LIPIEC
2 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (2,3,1*,3,2,2) 13+1
9 1. Liga Łódź H. Skrzydlewska Orzeł Łódź vs. InvestHousePlus PSŻ Poznań (3,3,1*,1,0) 8+1
16 1. Liga Łódź H. Skrzydlewska Orzeł Łódź vs. Arged Malesa Ostrów Wlkp. (2*,0,1*,3,1*) 7+3
23 Bundesliga Olching MSC Olching vs. MC Güstrow (1,2*,1,2,1*,3) 10+2
30 Turniej towarzyski Łódź Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej (1,1,3,2) 7
SIERPIEŃ
13 1. Liga Łódź H. Skrzydlewska Orzeł Łódź vs. Abramczyk Polonia Bydgoszcz (0,2,1,2,1*) 6+1
15 Turniej towarzyski Pocking Turniej z okazji 70-lecia stadionu „Rottal” (1,3,3,1,2) 10+1
20 Turniej towarzyski Debreczyn 48. turniej o wielką nagrodę miasta Debreczyn (3,1,1,3,3) 11+1
WRZESIEŃ
2 Bundesliga Brokstedt MSC Brokstedt Wikinger vs. MSC Olching (0,1*,w,2*,3,3) 9+2
8 Turniej towarzyski Cloppenburg Night of the Fights (0,2,2,1,1) 6
9 Turniej krajowy Debreczyn Otwarte IM Węgier (3,3) 6+3+3
10 Turniej krajowy Daugavpils Otwarte IM Łotwy (3,3,1,3,3) 13
13 Extraliga Liberec 4. runda (3,6!,1,3,2) 15
24 Turniej towarzyski Pardubice 75. Zlatá přilba města Pardubic (4,5,-), (1,5,3), (0,4,4), 2. msc
PAŹDZIERNIK
14 Turniej towarzyski Dohren ADAC Flutlichtrennen (0,2,3,2,2) 9+1
15 Turniej towarzyski Gniezno 14. edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego (1,3,3,3,3) 13+2+1
tba Turniej towarzyski Tarnów VI Memoriał Krystiana Rempały (2,3,3,3,3) 14

Archiwalne wyniki:
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017

Kluby w sezonie 2024

ROW Rybnik AK Slany AK Slany MC Nordstern Stralsund

Ostatnie zawody

15.06.2024
Metalkas 2. Ekstraliga
Innpro ROW Rybnik vs. PSŻ Poznań
(Rybnik)
(2*,3,3,3,3) 14+1

Następne zawody

18.06.2024
Bauhaus-Ligan
Rospiggarna Hallstavik vs. Kumla Indianerna
(Hallstavik)

Patronat medialny