Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Gadżety

Sponsorzy

Gadżety

We współpracy z Forza Sport Shop – sklepem z odzieżą sportową mamy przyjemność ogłosić, że dostępne są już koszulki teamowe Jamróg Racing #31 na sezon 2018. Kibice mogą wybrać jeden z trzech modeli:

  • Asteria – To włókna odpowiadające za szybkie wchłanianie oraz odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Lekka gramatura, swobodny krój dają gwarancję wysokiego komfortu użytkowania.* Koszulka idealnie sprawdza się w gorące dni. Wewnętrzna strona materiału pozostawia dla skóry przyjemne uczucie chłodu.
  • DryClim – Splot włókien DryClim to innowacja w materiałach dedykowanych dla sportu. Materiał błyskawicznie odprowadza wilgoć (pot) na zewnątrz. Dzięki temu wewnętrzna strona materiału zawsze pozostaje sucha. Koszulka idealnie sprawdzi się w biegach, w górach, na rowerze, czy w innych sportach. Technologia nadruków sublimacyjnych.
  • Coolmax – Produkt przeznaczony do wszystkich form aktywności fizycznej. Idealnie sprawdzi się w joggingu, trekkingu, grach zespołowych i innych. Koszulka zapewnia komfort termiczny w ciepłe i gorące dni. Włókna coolmax zapewniają właściwości chłodzące.

Koszulki zakupić można po kliknięciu TUTAJ.

Kluby

BETARD SPARTA WROCŁAW VETLANDA SPEEDWAYAK SLANÝ

Ostatnie zawody

21.10.2018
3. runda IM Węgier
(Nagyhalász)
(2,0,3,3) 8+3+3

Następne zawody

07.04.2019
PGE Ekstraliga
Leszno - Wrocław

Patronat medialny