Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Gadżety

Sponsorzy

Gadżety

We współpracy z Forza Sport Shop – sklepem z odzieżą sportową mamy przyjemność ogłosić, że dostępne są już koszulki teamowe Jamróg Racing #31 na sezon 2018. Kibice mogą wybrać jeden z trzech modeli:

  • Asteria – To włókna odpowiadające za szybkie wchłanianie oraz odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Lekka gramatura, swobodny krój dają gwarancję wysokiego komfortu użytkowania.* Koszulka idealnie sprawdza się w gorące dni. Wewnętrzna strona materiału pozostawia dla skóry przyjemne uczucie chłodu.
  • DryClim – Splot włókien DryClim to innowacja w materiałach dedykowanych dla sportu. Materiał błyskawicznie odprowadza wilgoć (pot) na zewnątrz. Dzięki temu wewnętrzna strona materiału zawsze pozostaje sucha. Koszulka idealnie sprawdzi się w biegach, w górach, na rowerze, czy w innych sportach. Technologia nadruków sublimacyjnych.
  • Coolmax – Produkt przeznaczony do wszystkich form aktywności fizycznej. Idealnie sprawdzi się w joggingu, trekkingu, grach zespołowych i innych. Koszulka zapewnia komfort termiczny w ciepłe i gorące dni. Włókna coolmax zapewniają właściwości chłodzące.

Koszulki zakupić można po kliknięciu TUTAJ.

Kluby

BETARD SPARTA WROCŁAW VETLANDA SPEEDWAYAK SLANÝ

Ostatnie zawody

23.04.2019
Extraliga
Praga
(1,3,1,3,2) 10

Następne zawody

28.04.2019
PGE Ekstraliga
Wrocław - Toruń

Patronat medialny