Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kuba: Na tym kończę ten sezon

Sponsorzy

Kolanko Transport Nice PolskaBudPol ARKANGrupa SteinhofPepegi Albók To Petendo Ogrody AuroraNesta Zdrowy Projekt NZOZ Geronimo Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha

Jak już wcześniej informowaliśmy, nieco pechowy występ w Mureck był dla Kuby ostatnim w tym sezonie. Obie weekendowe imprezy, w których wystąpił dały mu dobre nastawienie przed kolejnym sezonem. Chwali także organizację tych zawodów.

W ubiegłym sezonie po dziewięciu latach na świętochłowicką Skałkę powrócił profesjonalny żużel, a tamtejsi działacze zasadą małych kroków szykują podwaliny pod ligową drużynę. Jednym z takich ruchów była organizacja meczu pomiędzy zespołami KiM Group i Eko-Dir. – W Świętochłowicach jechałem pierwszy raz i czułem się super. Tor był świetnie przygotowany. Zawody towarzystkie zorganizowane jak ligowe. Dziękuje Krzysztofowi Gaweł z firmy KiM Group za zaproszenie – komentuje.

Już niemal tradycyjnie, gdy tylko na to pozwala czas, Kuba skorzystał z zaproszenia od organizatorów z Mureck, gdzie wystąpił w 11. Josef „Bubi” Bössner Memorial. Po wygraniu rundy zasadniczej, w finale został wykluczony za spowodowanie upadku. – Zawsze lubię tu przyjeżdżać. Tor był bardzo fajny do jazdy. Szkoda, że tak skończył się finał. Szczepiliśmy się z Marcelem i dość mocno uderzyliśmy o tor. Ja na szczęście wyszedłem z tego bez szwanku, gorzej z Marcelem – przyznaje.

Oba występy można uznać za udane i udać się na zimową przerwę, która oczywiście nie będzie lenistwem – Na tym kończę ten sezon. Te dwa ostatnie występy dały mi dużego „kopa” i optymizmu na zimę, bo wyniki były super i świetnie czułem się na motocyklu. Zabieram się teraz za przygotowanie sprzętu do następnego sezonu. Przyjdzie też czas na jakiś odpoczynek – kończy.

Dodano: 18 października 2016

Kluby w sezonie 2024

ROW Rybnik AK Slany AK Slany

Ostatnie zawody

23.10.2023
Turniej towarzyski
VI Memoriał Krystiana Rempały
(Tarnów)
(2,3,3,3,3) 14

Następne zawody

24.03.2024
Sparing
Innpro ROW Rybnik vs. Włókniarz Częstochowa
(Rybnik)

Patronat medialny