Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – SDC: Dziewiąte miejsce w Rzeszowie i w klasyfikacji generalnej

Sponsorzy

Dziewiąte miejsce zajął Jakub Jamróg w ostatniej rundzie Speedway Diamond Cup rozegranej w niedzielę na torze w Rzeszowie. W klasyfikacji generalnej przy nazwisku tarnowianina zapisano 82 punkty.

Taki wynik pozwolił go sklasyfikować na dziewiątym miejscu w Speedway Diamond Cup 2018.

Wyniki:
1. Grzegorz Zengota (3,0,2,2,3) 10 + 1. miejsce w finale A
2. Greg Hancock (3,3,3,3,3) 15 + 2. miejsce w finale A
3. Niels-Kristian Iversen (3,3,1,3,2) 12 + 3. miejsce w finale A
4. Oliver Berntzon (2,2,1,3,3) 11 + 4. miejsce w finale A
—-
5. Rafał Karczmarz (0,3,3,2,1) 9 + 1. miejsce w finale B
6. Karol Baran (1,3,2,1,2) 9 + 2. miejsce w finale B
7. Krystian Pieszczek (3,1,1,1,3) 9 + 3. miejsce w finale B
8. Linus Sundstroem (1,2,0,3,2) 8 + 4. miejsce w finale B
—-
9. Jakub Jamróg (2,0,3,2,1) 8 + 1. miejsce w finale C
10. Grzegorz Walasek (0,2,2,0,1) 5 + 2. miejsce w finale C
11. Tomasz Gapiński (1,1,3,1,1) 7 + 3. miejsce w finale C
12. Wadim Tarasienko (2,2,0,1,2) 7 + 4. miejsce w finale C
—-
13. David Bellego (1,0,2,2,0) 5 + 1. miejsce w finale D
14. Michał Curzytek (0,1,0,0,0) 1 + 2. miejsce w finale D
15. Mikołaj Curyło (0,0,0,w,0) 0 + nie startował w finale D
16. Edward Mazur (2,1,1,0,0) 4 + nie startował w finale D

Bieg po biegu:
4. Hancock, Jamróg, Baran, Karczmarz
7. Iversen, Berntzon, Pieszczek, Jamróg
10. Jamróg, Walasek, Mazur, Curzytek
16. Sundstroem, Jamróg, Gapiński, Curyło (w)
17. Zengota, Tarasienko, Jamróg, Bellego
22. Finał C: Jamróg, Walasek, Gapiński, Tarasienko

Klasyfikacja generalna Speedway Diamond Cup:
1. Greg Hancock (45,100,80) 225
2. Grzegorz Zengota (80,-,100) 180 + 1. miejsce w biegu dodatkowym
3. Niels-Kristian Iversen (40,80,60) 180 + 2. miejsce w biegu dodatkowym
4. Linus Sundstroem (32,60,32) 124
5. Krystian Pieszczek (50,26,36) 112
6. David Bellego (60,29,20) 109
7. Michael Jepsen Jensen (100,-,-) 100
8. Oliver Berntzon (-,36,50) 86
9. Jakub Jamróg (29,24,29) 82
10. Tomasz Gapiński (24,32,24) 80
11. Wadim Tarasienko (36,18,22) 76
12. Andreas Lyager (-,50,-) 50
13-14. Jonas Davidsson (-,45,-) 45
13-14. Rafał Karczmarz (-,-,45) 45
15-16. Kim Nilsson (-,40,-) 40
15-16. Karol Baran (-,-,40) 40
17. Edward Mazur (-,16,15) 31
18-19. Luke Becker (26,-,-) 26
18-19. Grzegorz Walasek (-,-,26)
20-21. Stephane Tresarrieu (22,-,-) 22
20-21. Anton Karlsson (-,22,-) 22
22-23. Nicolas Vicentin (20,-,-) 20
22-23. Ludvig Lindgren (-,20,-) 20
24. Michał Curzytek (-,-,18) 18
25. Mikołaj Curyło (-,-,16) 16
26. Johan Jensen (-,15,-) 15

wyniki za: speedwaynews.pl

Dodano: 14 października 2018

Kluby

BETARD SPARTA WROCŁAW VETLANDA SPEEDWAYAK SLANÝ

Ostatnie zawody

21.10.2018
3. runda IM Węgier
(Nagyhalász)
(2,0,3,3) 8+3+3

Następne zawody

Do zobaczenia w sezonie 2019!

Patronat medialny