Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kuba opuszcza Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Sponsorzy

ARKAN BudPol ReDrog Grupa SteinhofPepegi Ostręga Albók To Petendo Ogrody AuroraNesta Monterm Zdrowy Projekt NZOZ Geronimo Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha

Po dwóch sezonach kończy się współpraca pomiędzy Jakubem JamrogiemZdunek Wybrzeżem Gdańsk. Tarnowianin postanowił wraz z tegorocznym okienkiem transferowym zmienić pracodawcę, o którym poinformuje w najbliższych dniach.

Kuba przez dwa sezony występów w barwach klubu znad morza wystartował w 32 spotkaniach, w których był desygnowany do 142 wyścigów. W nich udało mu się wywalczyć 251 punktów oraz 21 bonusów, co daje w sumie średnią 1,91 punktu na bieg oraz 8,5 punktu na mecz.

Drodzy Kibice i Sponsorzy
Zapewne nie będzie dla Was zaskoczeniem to, co chcę Wam przekazać. W przyszłym sezonie nie będę już reprezentował barw Wybrzeża Gdańsk.

Wielkie podziękowania dla was – drodzy kibice oraz sponsorzy. Był to dla mnie zaszczyt! I mówię to naprawdę serio, bo Wybrzeże Gdańsk, to nie tylko obecni ludzie i klub… Wybrzeże Gdańsk to wasz honor i duma, to tradycja i historia bogata w wielkie legendy polskiego i światowego żużla.

Każdorazowe przejście w tunelu przy stadionie, w którym namalowane są wspomniane legendy, jako zawodnik Wybrzeża Gdańsk było dla mnie wyjątkowe. Doskonale wiecie, że Gdańsk i nasze polskie morze bałtyckie to miejsce szczególne dla mnie i mojej rodziny. Na pewno nadal będzie mnie można tam często spotkać. Połączenie mojej sympatii do morza oraz pracy, jako zawodnik było połączeniem wręcz idealnym, dlatego niestraszne były mi 7 godzinne podróże.

Cieszę się, że miałem okazję zapisać się na waszych kartach historii.

Jesteście bardzo wymagającymi kibicami. I dobrze! Po drugie nie dziwię się! Żyjecie w pięknym, do tego jednym z najbogatszych miast w Polsce, macie prawo wymagać by sport był na poziomie współmiernym z pozycją miasta w kraju!

Pamiętajcie – Gdańsk zawsze był i będzie miał specjalne miejsce w moim sercu mimo wszystko!

Szczególne podziękowania dla:
Moich gdańskich sponsorów
– Adama z „Kolanko Transport”
– Wojtka z „ Percuro Stomatologia”
– Pana Tomasza z „Instal- Klim”
– Piotrka z petendo.pl
– Mateusza z „Grupa Smoleń”

Pracowników klubu (byłych i obecnych): Pana Mirosława Berlińskiego, Eryka Jóźwiaka, Rafała Szumowskiego, Ady, Magdaleny Kochalskiej, Jarka Hulko, Burmistrza i Majsterka Fede.

Jesteście mega pozytywnymi ludźmi, którzy kochają gdański żużel i mimo przeciwności z dumą tworzycie ten klub! Osobne podziękowania dla pana Tadeusza Zdunka za realizację kontraktu w 2021 roku oraz pomoc w zakupie busa.

Kończąc, życzę wam wszystkiego dobrego, samych pozytywnych emocji na stadionach oraz żeby klub otrzymał licencję na przyszły sezon i żebyście mogli dalej tworzyć historię WYBRZEŻA GDAŃSK!

Pamiętajcie prawda zawsze się sama obroni! Do zobaczenia!

Dodano: 2 listopada 2022

Kluby w sezonie 2024

ROW Rybnik AK Slany AK Slany MC Nordstern Stralsund

Ostatnie zawody

15.06.2024
Metalkas 2. Ekstraliga
Innpro ROW Rybnik vs. PSŻ Poznań
(Rybnik)
(2*,3,3,3,3) 14+1

Następne zawody

18.06.2024
Bauhaus-Ligan
Rospiggarna Hallstavik vs. Kumla Indianerna
(Hallstavik)

Patronat medialny