Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Sezon 2023 w H. Skrzydlewska Orle Łódź!

Sponsorzy

ARKAN BudPol ReDrog Grupa SteinhofPepegi Ostręga Albók To Petendo Ogrody AuroraNesta Monterm Zdrowy Projekt NZOZ Geronimo Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha

Jakub Jamróg podjął ostateczną decyzję dotyczącą przyszłości. Tarnowianin w sezonie 2023 będzie ścigał się w dobrze znanym sobie środowisku, bowiem zdecydował się on na powrót do H. Skrzydlewska Orła Łódź, czyli ekipy dla której zdobywał punkty w latach 2013-2016.

– Propozycji było sporo, ale to pan Witold Skrzydlewski był najbardziej aktywny. To on zadzwonił, jako pierwszy i wykazał najwięcej zaangażowania. Wszystko zrobił w swoim stylu, czyli złożył mi propozycję nie do odrzucenia (śmiech). Mieszanka uczciwego i konkretnego włodarza z wybitnym trenerem była na tyle kusząca, że zdecydowałem się na Łódź – powiedział Kuba.

Kuba w łódzkich barwach przez cztery lata wystartował w 52 spotkaniach, w których na tor wyjeżdżał do 248 wyścigów. Zdobył w nich 415 punktów oraz 45 bonusów. Jamróg wraz z Orłem sięgnął dwukrotnie po wicemistrzostwo Nice Polskiej Ligi Żużlowej, co miało miejsce w latach 2014 i 2016.

– Wspaniały czas. Przychodziłem tu na początku seniorskiej drogi i na trudny, techniczny tor. Świetna atmosfera i uczciwy działacz sprawiły, że rozwinąłem się mocno jako zawodnik i tym samym udało mi się szerzej wypłynąć. Teraz w tej układance zmienił się tylko tor i stadion, który jest łatwiejszy i świetny do ścigania – dodał Kuba.

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie w najbliższym czasie będziemy podsumowywać miniony sezon oraz wracać wspomnieniami do tego, co było w latach 2013-2016. Nie zabraknie także informacji dotyczących przyszłości Kuby.

Dodano: 9 listopada 2022

Kluby w sezonie 2024

ROW Rybnik AK Slany AK Slany

Ostatnie zawody

13.04.2024
Metalkas 2. Ekstraliga
PSŻ Poznań vs. ROW Rybnik
(Poznań)
(1,3,1*,0,2) 7+1

Następne zawody

27.04.2024
Metalkas 2. Ekstraliga
Innpro ROW Rybnik vs. Arged Malesa Ostrów
(Rybnik)

Patronat medialny