Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Sezon 2023 w H. Skrzydlewska Orle Łódź!

Sponsorzy

Jakub Jamróg podjął ostateczną decyzję dotyczącą przyszłości. Tarnowianin w sezonie 2023 będzie ścigał się w dobrze znanym sobie środowisku, bowiem zdecydował się on na powrót do H. Skrzydlewska Orła Łódź, czyli ekipy dla której zdobywał punkty w latach 2013-2016.

– Propozycji było sporo, ale to pan Witold Skrzydlewski był najbardziej aktywny. To on zadzwonił, jako pierwszy i wykazał najwięcej zaangażowania. Wszystko zrobił w swoim stylu, czyli złożył mi propozycję nie do odrzucenia (śmiech). Mieszanka uczciwego i konkretnego włodarza z wybitnym trenerem była na tyle kusząca, że zdecydowałem się na Łódź – powiedział Kuba.

Kuba w łódzkich barwach przez cztery lata wystartował w 52 spotkaniach, w których na tor wyjeżdżał do 248 wyścigów. Zdobył w nich 415 punktów oraz 45 bonusów. Jamróg wraz z Orłem sięgnął dwukrotnie po wicemistrzostwo Nice Polskiej Ligi Żużlowej, co miało miejsce w latach 2014 i 2016.

– Wspaniały czas. Przychodziłem tu na początku seniorskiej drogi i na trudny, techniczny tor. Świetna atmosfera i uczciwy działacz sprawiły, że rozwinąłem się mocno jako zawodnik i tym samym udało mi się szerzej wypłynąć. Teraz w tej układance zmienił się tylko tor i stadion, który jest łatwiejszy i świetny do ścigania – dodał Kuba.

Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie w najbliższym czasie będziemy podsumowywać miniony sezon oraz wracać wspomnieniami do tego, co było w latach 2013-2016. Nie zabraknie także informacji dotyczących przyszłości Kuby.

Dodano: 9 listopada 2022

Kluby w sezonie 2024

ROW Rybnik AK Slany AK Slany MC Nordstern Stralsund

Ostatnie zawody

07.07.2024
Metalkas 2. Ekstraliga
Innpro ROW Rybnik vs. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
(Rybnik)
(3,3,3,2*,1) 12+1

Następne zawody

19.07.2024
Metalkas 2. Ekstraliga
Innpro ROW Rybnik vs. Energa Wybrzeże Gdańsk
(Rybnik)

Patronat medialny