Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kuba wicemistrzem Słowacji!

Sponsorzy

ARKAN BudPol ReDrog Grupa SteinhofPepegi Ostręga Albók To Petendo Ogrody AuroraNesta Monterm Zdrowy Projekt NZOZ Geronimo Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha

W niedzielę Jakub pojawił się Žarnovicy, gdzie rozegrano Memoriał Ladislava Eliasa oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji. I do domu Polak wrócił ze srebrnym medalem. Lepszy był tylko Martin Vaculik.

Punktacja:
1. Martin Vaculik (Słowacja) – 20+5 (4,4,4,4,4) – 1. miejsce w finale
2. Jakub Jamróg (Polska) – 18+4 (4,4,4,4,2) – 2. miejsce w finale
3. Robert Chmiel (Polska) – 16+3 (1,4,3,4,4) – 3. miejsce w finale
4. Oliver Berntzon (Szwecja) – 17+2 (4,3,4,3,3) – 4. miejsce w finale
5. Rene Bach (Dania) – 15+1 (2,2,3,4,4) – 5. miejsce w finale
6. Fraser Bowes (Australia) – 15+0 (2,4,4,2,3) – 6. miejsce w finale
7. Rune Thorst (Dania) – 13 (4,4,2,2,1)
8. Sebastian Koessler (Austria) – 12 (2,3,4,3,0)
9. Matic Ivacic (Słowenia) – 12 (3,3,2,4,d)
10. Jan Macek (Czechy) – 12 (3,d,2,3,4)
11. Paco Castagna (Włochy) – 11 (t,2,3,2,4)
12. Nazar Parnicki (Ukraina) – 10 (4,3,1,1,1)
13. Jakub Valkovic (Słowacja) – 10 (3,3,0,2,2)
14. Daniel Klima (Czechy) – 10 (3,2,3,1,1)
15. Mika Meijer (Holandia) – 9 (0,1,3,3,2)
16. Michael West (Australia) – 9 (2,0,1,3,3)
17. Marius Hillebrand (Niemcy) – 9 (1,2,2,1,3)
18. Jonatan Grahn (Szwecja) – 8 (3,1,1,1,2)
19. Ricards Ansviesulis (Łotwa) – 7 (1,1,d,2,3)
20. Emil Millberg (Szwecja) – 6 (1,2,2,d,1)
21. Milen Manew (Bułgaria) – 4 (2,1,0,1,0)
22. Andrei Popa (Rumunia) – 3 (1,1,1,0,0)
23. Michal Bastecky (Czechy) – 2 (0,2)
24. Filip Kasan (Slowacja) – 1 (0,0,1,0,-)
25. Mateo Boncinelli (Włochy) – 0 (d,0,-,-,-)
26. Stanisław Melnyczuk (Ukraina) – 0 (d,0,d,-,-)

Bieg po biegu:
1. Jamróg, Klima, Bach, Chmiel, Kasan
7. Jamróg, Valkovic, Hillebrand, Ansviesulis, West
15. Jamróg, Meijer, Millberg, Popa, Melniczuk (d)
19. Jamróg, Koessler, Castagna, Parnicki
23. Vaculik, Berntzon, Jamróg, Thorst, Ivacic (d)
Finał 26. Vaculik, Jamróg, Chmiel, Berntzon, Bach, Bowes

Dodano: 7 kwietnia 2024

Kluby w sezonie 2024

ROW Rybnik AK Slany AK Slany

Ostatnie zawody

19.05.2024
Metalkas 2. Ekstraliga
Innpro ROW Rybnik vs. Cellfast Wilki Krosno
(Rybnik)
(2*,3,3,2,2) 12+1

Następne zawody

21.05.2024
Bauhaus-Ligan
Rospiggarna Hallstavik vs. Dackarna Målilla
(Hallstavik)

Patronat medialny