Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kalendarz

Sponsorzy

ARKAN
Kalendarz

Dzień Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
MARZEC
25 Sparing Grudziądz ZOOleszcz GKM Grudziądz – Zdunek Wybrzeże (0,1,1,D) 2
27 Turniej towarzyski Gdańsk IV Memoriał Henryka Żyto (3,2,D,1*) 6+1
KWIECIEŃ
9 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Cellfast Wilki Krosno (3,3,3,2,0) 11
15 Turniej towarzyski Debreczyn Turniej Wielkanocny (3,3,3,3) 12
17 eWinner 1. Liga Bydgoszcz Abramczyk Polonia – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,1*,1,2,3,3,2) 15+1
19 Extraliga Praga 1. runda (1,2,3,3,d) 9
24 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Aforti Start Gniezno (1,t,2,1,1,2) 7
MAJ
1 eWinner 1. Liga Zielona Góra Stelmet Falubaz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (2,1,2,2,-) 7
3 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Dackarna Målilla (3,1,0,2*,3) 9+1
4 IMP Gdańsk Ćwierćfinał (1,1,3,3,2) 10+3
7 Turniej towarzyski Moorwinkelsdamm Master of Speedway (1,2,d,3,3) 10+1
8 eWinner 1. Liga Landshut Trans MF Landshut Devils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,1,2,2*,2*,2) 12+2
10 Bauhaus-Ligan Västervik Västervik Speedway – Piraterna Motala (1,3,3,2,2,0) 11
12 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Masarna Avesta (3,1,2,1,3) 10
17 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik (3,1,3,1,0) 8
22 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik (0,3,3,3,3) 12
24 Bauhaus-Ligan Eskilstuna Smederna Eskilstuna – Piraterna Motala (1,2,1,0,1*) 5+1
25 IMP Gdańsk Półfinał (1,3,1,3,1) 9
26 Turniej towarzyski Stralsund 33. International OB Pokal (2,0,1,2,1) 6
28 eWinner 1. Liga Łódź Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,0,w,1,1) 5
31 Bauhaus-Ligan Gislaved Lejonen Gislaved – Piraterna Motala (1,0,2*,2,2) 7
CZERWIEC
4 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Orzeł Łódź (3,3,2,3,2*) 13+1
5 Turniej towarzyski Güstrow Pfingstpokal (0,2,3,3,2) 10
16 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Indianerna Kumla (0,2,2,1*,1*,2) 8+2
19 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Trans MF Landshut Devils (3,3,w,3,u) 9
LIPIEC
23 eWinner 1. Liga Krosno Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (2,1,1,-) 4
SIERPIEŃ
7 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (3,1*,1*,3,0,3) 11+2
9 Bauhaus-Ligan Hallstavik Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala (0,0,D,-,-,D) 0
10 Extraliga Pardubice 2. runda (0,3,D,1,3) 7
12 eWinner 1. Liga Bydgoszcz Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (0,0,0,-,2,-) 2
15 IMP Krosno 2. finał (2,1,0,D,0) 3
18 Bauhaus-Ligan Avesta Masarna Avesta – Piraterna Motala (0,0,-,d) 0
20 Turniej towarzyski Debreczyn 47. turniej o wielką nagrodę Debreczyna (3,2,3,2,1) 11+2+1
31 Extraliga Slaný 4. runda (2,3,1,3,D) 9
WRZESIEŃ
5 IMP Rzeszów 3. finał (w,-,-,-) 0
17 Turniej towarzyski Tarnów V Memoriał Krystiana Rempały (3,1,1,3,2) 10

Archiwalne wyniki:
2021 2020 2019 2018 2017

Kluby w sezonie 2023

ORZEŁ ŁÓDŹ

Ostatnie zawody

17.09.2022
Turniej towarzyski
V Memoriał Krystiana Rempały
(Tarnów)
(3,1,1,3,2) 10

Następne zawody

2023

Patronat medialny