Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kalendarz

Sponsorzy

Kalendarz

Dzień Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
MARZEC
28 Trening punktowany Gdańsk Turniej Par (3,3,2,2)
KWIECIEŃ
8 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – Falubaz Zielona Góra  (2,3,2*,0,1*) 8+2
10 Złoty Kask Gdańsk Eliminacje (2,3,3,1,w) 9
13 PGE Ekstraliga Częstochowa forBET Włókniarz – Grupa Azoty Unia (0,1,0,-) 1
15 Bundesliga Diedenbergen DMV White Tigers – Wolfe Wittstock (3,1*,3,2,3,1) 13+1 
17 Extraliga Praga I runda (2,6!,2,0,3) 13
22 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – Get Well Toruń (3,0,3,2*,2) 10+1
29 PGE Ekstraliga Gorzów Wlkp. Cash Broker Stal – Grupa Azoty Unia (U,1*) 1+1
MAJ
3 MPPK Ostrów Wlkp. Finał (0,3,0,1,2*,2)  8+1
6 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – Betard Sparta Wrocław (2,1*,2,1,0) 6+1 
20 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – MRGARDEN GKM Grudziądz (2,1*,3,2,2) 10+1
23 Metal Speedway League Holsted Holsted Tigers – Team Fjelsted (0,0,-,1,-) 1
27 PGE Ekstraliga Leszno Fogo Unia Leszno – Grupa Azoty Unia (3,1*,1,3,2,1) 11+1
CZERWIEC
1 IMP Krosno Ćwierćfinał (D,1,2,1,2) 6
3 Extraliga Žarnovica III runda (2,2,3,3,2) 12
9 Extraliga Kopřivnice IV runda (1,2,D) 3
10 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – Fogo Unia Leszno (2,2,3,1,3) 11
17 PGE Ekstraliga Grudziądz MRGARDEN GKM – Grupa Azoty Unia (1,2,1,1,0) 5
20 Extraliga Slaný V runda (3,3,2,3,3) 14
24 Turniej towarzyski Krško Zlati znak Občine Krško in pokal Franca Babiča (0,1,2,2,3) 8
27 Extraliga Pardubice II runda (zaległa) (1,1,2,6!,2) 12
28 Turniej towarzyski Równe Puchar Auto-Moto Rewia & Memoriał Igora Marko (3,2,3,3) 11+2+3
LIPIEC
1 PGE Ekstraliga Wrocław Betard Sparta – Grupa Azoty Unia (1*,1*,2,1*,0) 5+3
22 Turniej towarzyski Rzeszów XXXI Memoriał Eugeniusza Nazimka (1,3,1,3,3) 11
29 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – Cash Broker Stal Gorzów (0,0,2,3) 5
SIERPIEŃ
 5 Extraliga Žarnovica VI runda (2,2,3) 7
12 PGE Ekstraliga Toruń Get Well Toruń – Grupa Azoty Unia (3,2,1*,2*,0,1) 9+2
15 Bundesliga Landshut AC Landshut – DMV White Tigers (0,2,3,1*,3) 9+1
19 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – forBET Włókniarz Częstochowa (2,2,2,2,2*) 10+1
20 Turniej towarzyski Debreczyn Grand Prix Debreczyna
24 Metal Speedway League Outrup Region Varde Elitesport – Holsted Tigers
26 PGE Ekstraliga Zielona Góra Falubaz Zielona Góra – Grupa Azoty Unia
29 Extraliga Slaný VII runda
WRZESIEŃ
13 Extraliga Pardubice VIII runda
14 Speedway Diamond Cup Lamothe Landerron 1. runda
29 Speedway Diamond Cup Motala 2. runda
PAŹDZIERNIK
12 Speedway Diamond Cup Krško 3. runda
14 Speedway Diamond Cup Rzeszów 4. runda

Archiwalne wyniki:
Sezon 2017

Kluby

UNIA TARNÓW AK SLANÝ DMV White Tigers Holsted Tigers

Ostatnie zawody

19.08.2018 - PGE Ekstraliga
Grupa Azoty Unia - forBET Włókniarz Częstochowa
(Tarnów>
(2,2,2,2,2) 10+1

Następne zawody

26.08.2018 - PGE Ekstraliga
Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia
(Zielona Góra)

Patronat medialny