Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Kalendarz

Sponsorzy

ARKAN
Kalendarz

Dzień Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
MARZEC
18-20 Sparing Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Motor Lublin  
24 Sparing Gdańsk/Grudziądz Zdunek Wybrzeże – ZOOleszcz GKM Grudziądz  
25 Sparing Gdańsk/Grudziądz Zdunek Wybrzeże – ZOOleszcz GKM Grudziądz  
30-31 Sparing Gdańsk Zdunek Wybrzeże – tba  
KWIECIEŃ
6 Sparing Gdańsk Zdunek Wybrzeże – ŻKS Polonia Piła  
9-11 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Cellfast Wilki Krosno  
16-17 eWinner 1. Liga Bydgoszcz Abramczyk Polonia – Zdunek Wybrzeże Gdańsk  
23-25 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Cellfast Wilki Krosno  
MAJ
1-2 eWinner 1. Liga Zielona Góra Stelmet Falubaz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk  
3 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Dackarna Målilla  
4 IMP Poznań/Gdańsk/Tarnów/Łódź Ćwierćfinał  
7-9 eWinner 1. Liga Landshut Trans MF Landshut Devils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk  
10 Bauhaus-Ligan Västervik Västervik Speedway – Piraterna Motala  
12 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Masarna Avesta  
17 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik  
21-23 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik  
24 Bauhaus-Ligan Eskilstuna Smederna Eskilstuna – Piraterna Motala  
25 IMP tba Półfinał  
28-30 eWinner 1. Liga Łódź Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk  
31 Bauhaus-Ligan Gislaved Lejonen Gislaved – Piraterna Motala  
CZERWIEC
4-6 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Orzeł Łódź  
7 Bauhaus-Ligan Vetlanda Vetlanda Speedway – Piraterna Motala  
11-13 eWinner 1. Liga Rybnik ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk  
16 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Indianerna Kumla  
18-20 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Trans MF Landshut Devils  
25-27 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Stelmet Falubaz Zielona Góra  
30 Bauhaus-Ligan Kumla Indianerna Kumla – Piraterna Motala  
LIPIEC
2-4 eWinner 1. Liga Gniezno Aforti Start – Zdunek Wybrzeże Gdańsk  
12 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Vetlanda Speedway  
16-18 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Abramczyk Polonia Bydgoszcz  
19 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Lejonen Gislaved  
23-25 eWinner 1. Liga Krosno Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk  
SIERPIEŃ
2 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Smederna Eskilstuna  
6-7 eWinner 1. Liga   Ćwierćfinał (1. mecz)  
9 Bauhaus-Ligan Hallstavik Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala  
16 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Västervik Speedway  
18 Bauhaus-Ligan Avesta Masarna Avesta – Piraterna Motala  
20-21 eWinner 1. Liga   Ćwierćfinał (2. mecz)  
23 Bauhaus-Ligan Målilla Dackarna Målilla – Piraterna Motala  
WRZESIEŃ
2 eWinner 1. Liga   Półfinał (1. mecz)  
4 eWinner 1. Liga   Półfinał (2. mecz)  
5 IMP tba Finał  
11 eWinner 1. Liga   Finał / o 3. msc (1. mecz)  
18 eWinner 1. Liga   Finał / o 3. msc (2. mecz)  
PAŹDZIERNIK
         
         

Archiwalne wyniki:
2021 2020 2019 2018 2017

Kluby

WYBRZEŻE GDAŃSK PIRATERNA MOTALA

Ostatnie zawody

9.10.2021
German Speedway Masters
Dohren
(3,2,3,3,3,2,3) 19

Następne zawody

18-20.03.2022
Sparing
Zdunek Wybrzeże – Motor Lublin
(Gdańsk)

Patronat medialny