Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Sezon 2018

Sponsorzy

Kolanko Transport BudPol ARKAN Nice Polska ARKAN Dasta Invest Petendo Pepegi E-Free Zone Ogrody Aurora Albók To Grupa Steinhof Nesta Mextri Mextri Zdrowy Projekt Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha
Sezon 2018

Dzień Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
MARZEC
28 Trening punktowany Gdańsk Turniej Par (3,3,2,2) 10
KWIECIEŃ
8 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – Falubaz Zielona Góra (2,3,2*,0,1*) 8+2
10 Złoty Kask Gdańsk Eliminacje (2,3,3,1,w) 9
13 PGE Ekstraliga Częstochowa forBET Włókniarz – Grupa Azoty Unia (0,1,0,-) 1
15 Bundesliga Diedenbergen DMV White Tigers – Wolfe Wittstock (3,1*,3,2,3,1) 13+1
17 Extraliga Praga I runda (2,6!,2,0,3) 13
22 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – Get Well Toruń (3,0,3,2*,2) 10+1
29 PGE Ekstraliga Gorzów Wlkp. Cash Broker Stal – Grupa Azoty Unia (U,1*) 1+1
MAJ
3 MPPK Ostrów Wlkp. Finał (0,3,0,1,2*,2) 8+1
6 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – Betard Sparta Wrocław (2,1*,2,1,0) 6+1
20 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – MRGARDEN GKM Grudziądz (2,1*,3,2,2) 10+1
23 Metal Speedway League Holsted Holsted Tigers – Team Fjelsted (0,0,-,1,-) 1
27 PGE Ekstraliga Leszno Fogo Unia Leszno – Grupa Azoty Unia (3,1*,1,3,2,1) 11+1
CZERWIEC
1 IMP Krosno Ćwierćfinał (D,1,2,1,2) 6
3 Extraliga Žarnovica III runda (2,2,3,3,2) 12
9 Extraliga Kopřivnice IV runda (1,2,D) 3
10 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – Fogo Unia Leszno (2,2,3,1,3) 11
17 PGE Ekstraliga Grudziądz MRGARDEN GKM – Grupa Azoty Unia (1,2,1,1,0) 5
20 Extraliga Slaný V runda (3,3,2,3,3) 14
24 Turniej towarzyski Krško Zlati znak Občine Krško in pokal Franca Babiča (0,1,2,2,3) 8
27 Extraliga Pardubice II runda (zaległa) (1,1,2,6!,2) 12
28 Turniej towarzyski Równe Puchar Auto-Moto Rewia & Memoriał Igora Marko (3,2,3,3) 11+2+3
LIPIEC
1 PGE Ekstraliga Wrocław Betard Sparta – Grupa Azoty Unia (1*,1*,2,1*,0) 5+3
22 Turniej towarzyski Rzeszów XXXI Memoriał Eugeniusza Nazimka (1,3,1,3,3) 11
29 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – Cash Broker Stal Gorzów (0,0,2,3) 5
SIERPIEŃ
5 Extraliga Žarnovica VI runda (2,2,3) 7
12 PGE Ekstraliga Toruń Get Well Toruń – Grupa Azoty Unia (3,2,1*,2*,0,1) 9+2
15 Bundesliga Landshut AC Landshut – DMV White Tigers (0,2,3,1*,3) 9+1
19 PGE Ekstraliga Tarnów Grupa Azoty Unia – forBET Włókniarz Częstochowa (2*,2,2,2,2*) 10+2
20 Turniej towarzyski Debreczyn Grand Prix Debreczyna (1,3,3,1,2) 10
26 PGE Ekstraliga Zielona Góra Falubaz Zielona Góra – Grupa Azoty Unia (3,2*,1,2,0) 8+1
29 Extraliga Slaný VII runda (3,2,2,2,1) 10
WRZESIEŃ
1 MEP Brovst Finał (1*,2*,2*,W)
13 Extraliga Pardubice VIII runda (4!,2,2,2) 10
14 Speedway Diamond Cup Lamothe Landerron 1. runda (1,1,1,D) 3+3
22 IM Węgier Nagyhalasz 2. runda (1,3,2,3) 9+2+2
29 Speedway Diamond Cup Motala 2. runda (1,2,2,0,1) 6+1
30 Turniej towarzyski Kraków 60 lat żużla w Nowej Hucie (0,0,3,3,3) 9
PAŹDZIERNIK
13 Turniej towarzyski Dohren Niemcy – Reszta Świata (1,3,1,2*,1*) 8+2
14 Turniej towarzyski Tarnów II Memoriał Krystiana Rempały (2,1,1,2,1,2) 9
Speedway Diamond Cup Rzeszów 4. runda (2,0,3,2,1) 8+3
21 IM Węgier Nagyhalász 3. runda (2,0,3,3) 8+3+3

Archiwalne wyniki:
2022 2021 2020 2019 2017

Kluby w sezonie 2023

ORZEŁ ŁÓDŹ

Ostatnie zawody

17.09.2022
Turniej towarzyski
V Memoriał Krystiana Rempały
(Tarnów)
(3,1,1,3,2) 10

Następne zawody

08-09.04.2023
1. Liga
Polonia Bydgoszcz vs. Orzeł Łódź
(Bydgoszcz)

Patronat medialny