Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Sezon 2019

Sponsorzy

Kolanko Transport BudPol ARKAN Nice Polska ARKAN Dasta Invest Petendo Pepegi E-Free Zone Ogrody Aurora Albók To Grupa Steinhof Nesta Mextri Mextri Zdrowy Projekt Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha
Sezon 2019

Dzień Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
MARZEC
20 Sparing Ostrów Ostrów Wlkp. – Wrocław (0,1,1,1,2) 5
21 Sparing Wrocław Wrocław – Ostrów Wlkp. (1,1,1,3,1) 7
24 Sparing Częstochowa Częstochowa – Wrocław (0,0,2,2*) 4+1
30 Sparing Wrocław Wrocław – Częstochowa (0,0,0,1*,3) 4+1
31 Memoriał Wrocław Memoriał Tomasza Jędrzejaka (1,3,2,1,2) 9
KWIECIEŃ
2 Złoty Kask Tarnów Eliminacje Złotego Kasku (2,2,0,3,2) 9+3
7 PGE Ekstraliga Leszno Leszno – Wrocław (0) 0
14 PGE Ekstraliga Wrocław Wrocław – Zielona Góra (2*,1,0) 3+1
23 Extraliga Praga I runda (1,3,1,3,2) 10
MAJ
3 PGE Ekstraliga Grudziądz Grudziądz – Wrocław (0,1*,0,0,2) 3+1
7 Elitserien Västervik Västervik – Vetlanda (0,1*,2,2,3) 8+1
11 MPPK Bydgoszcz Finał MPPK (0,W/2MIN)
17 PGE Ekstraliga Gorzów Gorzów – Wrocław (0,1,1*,1) 3+1
19 PGE Ekstraliga Wrocław Wrocław – Toruń (0,3,2*,1) 6+1
24 PGE Ekstraliga Częstochowa Częstochowa – Wrocław (2*,1,2,0) 5+1
28 Elitserien Kumla Indianerna – Vetlanda (0,0,0) 0
31 PGE Ekstraliga Wrocław Wrocław – Lublin (0,1,2) 3
CZERWIEC
5 IMP Krosno Ćwierćfinał IMP (2,3,3,1,3) 12
6 Extraliga Pardubice III runda (3,0,3,3,3) 12
7 PGE Ekstraliga Lublin Lublin – Wrocław (2,W,2,2*,0) 6+1
12 IMP Kraków Półfnał IMP (1,1,2,2,3) 9+2
19 Extraliga Slaný V runda (0,2,3,3,3) 11+2
23 PGE Ekstraliga Wrocław
Wrocław – Częstochowa (1,2*,3,2,3) 11+1
30 PGE Ekstraliga Wrocław Wrocław – Gorzów (2*,2,3,1) 8+1
LIPIEC
14 Extraliga Žarnovica VI runda (1,1,2,3,3) 10+2
28 PGE Ekstraliga Wrocław Wrocław – Grudziądz (1*,2,1*,3,2*) 9+3
SIERPIEŃ
4 PGE Ekstraliga Toruń Toruń – Wrocław (0,2*,3,1,3) 9+1
11 PGE Ekstraliga Zielona Góra Zielona Góra – Wrocław (0,2,2*,0) 4+1
25 PGE Ekstraliga Wrocław Wrocław – Leszno (1,1,0) 2
WRZESIEŃ
1 PGE Ekstraliga – półfinał Zielona Góra Zielona Góra – Wrocław (0,2,1,2*) 5+1
4 Extraliga Slaný VII runda (3,3,2,3,2) 13
8 PGE Ekstraliga – półfinał Wrocław Wrocław – Zielona Góra (0,1) 1
13 PGE Ekstraliga – finał Wrocław Wrocław – Leszno (2,1) 3
18 Extraliga Pardubice VIII runda (3,3,3,3,2) 14
22 PGE Ekstraliga – finał Leszno Leszno – Wrocław (0,1*) 1+1
28 Memoriał Tarnów III Memoriał Krystiana Rempały (3,2,3,2,3) 13+1
PAŹDZIERNIK
11 Złoty Kask Gdańsk Finał Złotego Kasku (3,3,2,3,2) 13
12 Turniej Nagyhalász Turniej indywidualny (U/W,D) 0

Archiwalne wyniki:
2022 2021 2020 2018 2017

Kluby w sezonie 2023

ORZEŁ ŁÓDŹ

Ostatnie zawody

17.09.2022
Turniej towarzyski
V Memoriał Krystiana Rempały
(Tarnów)
(3,1,1,3,2) 10

Następne zawody

08-09.04.2023
1. Liga
Polonia Bydgoszcz vs. Orzeł Łódź
(Bydgoszcz)

Patronat medialny