Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Sezon 2021

Sponsorzy

Kolanko Transport BudPol ARKAN Nice Polska ARKAN Dasta Invest Petendo Pepegi E-Free Zone Ogrody Aurora Albók To Grupa Steinhof Nesta Mextri Mextri Zdrowy Projekt Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha
Sezon 2021

Dzień Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
MARZEC
28 Turniej Par Gdańsk III Memoriał Henryka Żyto (3,2,2,3,3,2) 15
KWIECIEŃ
5 1 Liga Tarnów Tarnów – Gdańsk (2*,2,2,2*,3) 11+2
11 1 Liga Gdańsk Gdańsk – Rybnik (2,3,3,2,1*) 11+1
24 1 Liga Gdańsk Gdańsk – Bydgoszcz (0,2,D,2,0) 4
MAJ
4 1 Liga Gniezno Gniezno – Gdańsk (1,2,3,1*,1*) 8+2
15 1 Liga Gdańsk Gdańsk – Łódź (2,1,3,2*,3,3) 14+1
22 SEC Pardubice SEC Challenge (T,1,2,3,1) 7
24 1 Liga Ostrów Wlkp. Ostrów Wlkp. – Gdańsk (2,2,3,2*,2,3) 14+1
26 IMP Opole 1/4 IMP (3,2,2,3,1) 11
31 1 Liga Gdańsk Gdańsk – Ostrów Wlkp. (2*,2,1,1*,0) 6+2
CZERWIEC
5 1 Liga Łódź Łódź – Gdańsk (2,3,3,2*,1*) 11+2
8 Elitserien Motala Motala – Vetlanda (0,0,3,2*,3) 8+1
9 IMP Krosno 1/2 IMP (W,0,0,1,1) 2
14 1 Liga Krosno Krosno – Gdańsk (0,3,2*,1,2) 8+1
15 Elitserien Kumla Kumla – Motala (3,1*,2,0,3,1*)10+2
20 1 Liga Gdańsk Gdańsk – Krosno (3,2,2,3,1*) 11+1
22 Elitserien Motala Motala – Eskilstuna (2,2,1*,2*,0) 7+2
LIPIEC
1 Elitserien Malilla Malilla – Motala (1,1,2,0,0) 4
5 1 Liga Bydgoszcz Bydgoszcz – Gdańsk (0,1,2,0) 3
6 Elitserien Motala Motala – Vastervik (2,3,2,1*,1) 9+1
8 Elitserien Avesta Avesta – Motala (1,3,1,2,0) 7
18 1 Liga Gdańsk Gdańsk – Gniezno (1,3,3,3,2) 12
20 Elitserien Gislaved Gislaved – Motala (0,T,2*,0,2*,2) 6+2
22 Elitserien Hallstavik Hallstavik – Motala (1,1*,2,2,2*,3,3) 14+2
24 MEP Macon Finał Mistrzostw Europy Par (2,2*,2,3,1*,2*) 12+3
29 Elitserien Motala Motala – Gislaved (2,3,2,2,1*) 10+1
31 1 Liga Rybnik Rybnik – Gdańsk (1,0,1,-,2) 4
SIERPIEŃ
3 Elitserien Vetlanda Vetlanda – Motala (2,D,1*,0,1) 4+1
10 Elitserien Motala Motala – Kumla (2,1,2*,2,1) 8+1
14 1 Liga Gdańsk Gdańsk – Tarnów (2,2,1*,3,2*) 10+2
17 Elitserien Eskilstuna Eskilstuna – Motala (3,1,2,1,0,1) 8
22 1 Liga Krosno Północ – Południe (2,3,2*,3,0) 10+1
24 Elitserien Motala Motala – Malilla (2,1,2*,2,2,2) 11+1
25 Pary Slany Finał Par (4,4,4,4,4,4) 24
31 Elitserien Vastervik Vastervik – Motala (2,1,0,2,1) 6
WRZESIEŃ
2 Elitserien Motala Motala – Avesta (3,3,3,3,3) 15
5 1 Liga Gdańsk Półfinał Gdańsk – Krosno (1,2,3,2,3) 11
7 Elitserien Motala Motala – Hallstavik (0,1,2,2,1*,1) 7+1
11 1 Liga Krosno Półfinał Krosno – Gdańsk (0,3,2,0,0,0) 5
13 Turniej Gniezno XII Turniej o Koronę Chrobrego (1,2,0,0,2) 5
19 IM1L Gdańsk Indywidualne Mistrzostwa 1 Ligi (2,2,2,2,3) 11+2+1
21 Extraliga Praga IV runda (3,2,3,1,1) 10
24 Turniej Tarnów IV Memoriał Krystiana Rempały (2,3,3,3,1) 12
PAŹDZIERNIK
3 Turniej Pardubice 73 Zlata Prilba (4,4,3,3,4,2,3,2,2,4)
4 Turniej Praga 52 Memoriał Lubosa Tomicka (3,3,1,2,3) 12+2
9 Turniej Dohren German Speedway Masters (3,2,3,3,3,2,3) 19

Archiwalne wyniki:
2022 2020 2019 2018 2017

Kluby w sezonie 2023

ORZEŁ ŁÓDŹ

Ostatnie zawody

17.09.2022
Turniej towarzyski
V Memoriał Krystiana Rempały
(Tarnów)
(3,1,1,3,2) 10

Następne zawody

08-09.04.2023
1. Liga
Polonia Bydgoszcz vs. Orzeł Łódź
(Bydgoszcz)

Patronat medialny