Oficjalny serwis Jakuba Jamroga – Sezon 2022

Sponsorzy

Kolanko Transport BudPol ARKAN Nice Polska ARKAN Dasta Invest Petendo Pepegi E-Free Zone Ogrody Aurora Albók To Grupa Steinhof Nesta Mextri Mextri Zdrowy Projekt Xtreme Fitness Mado Bartosz Mucha
Sezon 2022

Dzień Rodzaj zawodów Miejsce Zawody Wynik
MARZEC
25 Sparing Grudziądz ZOOleszcz GKM Grudziądz – Zdunek Wybrzeże (0,1,1,D) 2
27 Turniej towarzyski Gdańsk IV Memoriał Henryka Żyto (3,2,D,1*) 6+1
KWIECIEŃ
9 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Cellfast Wilki Krosno (3,3,3,2,0) 11
15 Turniej towarzyski Debreczyn Turniej Wielkanocny (3,3,3,3) 12
17 eWinner 1. Liga Bydgoszcz Abramczyk Polonia – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,1*,1,2,3,3,2) 15+1
19 Extraliga Praga 1. runda (1,2,3,3,d) 9
24 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Aforti Start Gniezno (1,t,2,1,1,2) 7
MAJ
1 eWinner 1. Liga Zielona Góra Stelmet Falubaz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (2,1,2,2,-) 7
3 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Dackarna Målilla (3,1,0,2*,3) 9+1
4 IMP Gdańsk Ćwierćfinał (1,1,3,3,2) 10+3
7 Turniej towarzyski Moorwinkelsdamm Master of Speedway (1,2,d,3,3) 10+1
8 eWinner 1. Liga Landshut Trans MF Landshut Devils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,1,2,2*,2*,2) 12+2
10 Bauhaus-Ligan Västervik Västervik Speedway – Piraterna Motala (1,3,3,2,2,0) 11
12 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Masarna Avesta (3,1,2,1,3) 10
17 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik (3,1,3,1,0) 8
22 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik (0,3,3,3,3) 12
24 Bauhaus-Ligan Eskilstuna Smederna Eskilstuna – Piraterna Motala (1,2,1,0,1*) 5+1
25 IMP Gdańsk Półfinał (1,3,1,3,1) 9
26 Turniej towarzyski Stralsund 33. International OB Pokal (2,0,1,2,1) 6
28 eWinner 1. Liga Łódź Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (3,0,w,1,1) 5
31 Bauhaus-Ligan Gislaved Lejonen Gislaved – Piraterna Motala (1,0,2*,2,2) 7
CZERWIEC
4 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Orzeł Łódź (3,3,2,3,2*) 13+1
5 Turniej towarzyski Güstrow Pfingstpokal (0,2,3,3,2) 10
16 Bauhaus-Ligan Motala Piraterna Motala – Indianerna Kumla (0,2,2,1*,1*,2) 8+2
19 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże – Trans MF Landshut Devils (3,3,w,3,u) 9
LIPIEC
23 eWinner 1. Liga Krosno Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (2,1,1,-) 4
SIERPIEŃ
7 eWinner 1. Liga Gdańsk Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (3,1*,1*,3,0,3) 11+2
9 Bauhaus-Ligan Hallstavik Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala (0,0,D,-,-,D) 0
10 Extraliga Pardubice 2. runda (0,3,D,1,3) 7
12 eWinner 1. Liga Bydgoszcz Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (0,0,0,-,2,-) 2
15 IMP Krosno 2. finał (2,1,0,D,0) 3
18 Bauhaus-Ligan Avesta Masarna Avesta – Piraterna Motala (0,0,-,d) 0
20 Turniej towarzyski Debreczyn 47. turniej o wielką nagrodę Debreczyna (3,2,3,2,1) 11+2+1
31 Extraliga Slaný 4. runda (2,3,1,3,D) 9
WRZESIEŃ
5 IMP Rzeszów 3. finał (w,-,-,-) 0
17 Turniej towarzyski Tarnów V Memoriał Krystiana Rempały (3,1,1,3,2) 10

Archiwalne wyniki:
2022 2021 2020 2019 2018 2017

Kluby w sezonie 2023

ORZEŁ ŁÓDŹ

Ostatnie zawody

17.09.2022
Turniej towarzyski
V Memoriał Krystiana Rempały
(Tarnów)
(3,1,1,3,2) 10

Następne zawody

08-09.04.2023
1. Liga
Polonia Bydgoszcz vs. Orzeł Łódź
(Bydgoszcz)

Patronat medialny